Творчі лабораторії

Проект «Запровадження Google Apps for Education в навчальному закладі»
(керівник Банул І.П.)

Наказ "Запровадження Google Apps for Education в 2015-2016 навчальному році"
Школа вищої педагогічної майстерності з проблеми «Вдосконалення професійної майстерності шляхом впровадження активних технологій навчання» (керівник Рудас Л.І. )
Творча група вчителів української мови та літератури «Сучасний урок української мови та літератури в контексті компетентнісного підходу» (керівник Соколова В.В.)
Творча група вчителів хімії, біології, географії з проблеми: «Впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» (керівник Кваша В.О.)
Творча група вчителів початкових класів «Виховання ціннісного ставлення до людини у молодших школярів» (керівник Копликова Т.К.)
Творча група вчителів початкових класів з проблеми: «Впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» (керівник Гончаренко Г.М.)
Творча група  вихователів ГПД з проблеми: «Використання педагогічної спадщини Василя Сухомлинського в практиці роботи вихователів ГПД по збереженню і зміцненню здоров’я молодших школярів» (керівник Терентьєва С.В.)
Творча група вчителів математики, фізики, інформатики з проблеми: «Використання проектних технологій на уроках математики, інформатики» (керівник Банул І.П.)