Поліція на допомогу дітям

Інформація про співробітника СКМСД Кіровоградського МВ УМВС України, який закріплений за нашим навчальним закладом:

Старший оперуповноважений СКМСД КМВ УМВС капітан поліції

Вовкогон Сергій Миколайович,

знаходиться за адресою:

м.Кропивницький, вул.Дворцова,6а, каб.№18.

тел. 066 582 91 08

ОПЕРУПОВНОВАЖЕНИЙ СЕКТОРУ КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇЇ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

КІРОВОГРАДСЬКОГО МВ УМВС УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛЕЙТЕНАНТ ПОЛІЦІЇ

САНЖАРА КАТЕРИНА ОЛЕГІВНА

Наш заклад освіти постійно співпрацює з патрульною поліцією міста Кропивницький. Бесіди, практичні завдання, цікаві дискусії - це лише невеликий перелік наших спільних заходів.

Долучайтеся до акції

«Лист пораненому»

20.08.2014 р.

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством оборони розпочинає Всеукраїнську акцію «Лист пораненому»

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення та знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.
   Міністерство освіти та Міністерство оборони запрошують всіх бажаючих підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.
   Допомога суспільства, дитячі малюнки, листи на підтримку поранених військовослужбовців сприятимуть скорішому відновленню їх моральних, психологічних та духовних сил.

Адреси військових шпиталів Центрального регіону:

Військово-медичний клінічний    центр Центрального регіону

21014,

м. Вінниця

вул.

Свердлова, 185

Заступник начальника центру з виховної роботи

п/п-к

Олексій

Володимирович

098-455-05-05

Військова частина А1067 (полі­клініка з денним стаціонар)

31101, Хмельни­цька обл., м, Старокостянтинів,

вул, Героїв Круг, 8

Лікар дерматовенеролог

працівник ЗС України  п/п-к м/с запасу

Бондарук

Борис Андрійович

(03854)-3-24-86

Військова частина А3122

09100, Київська область, м. Біла Церква, бульвар Перемоги, 50

Страфунов Олег Федорович

097-756-3350

Військова частина А2339

29006,

м. Хмельницький, вул. Чорновола,122

Д’ячук

Михайло Дмирович

067-328-95-72

Інформація щодо проведння заходів Дня безпечного Інтернету в нашому закладі

8 лютого оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету. Щорічна кампанія в Україні проходить у підтримку Європейського Дня безпечного Інтернету та покликана привернути увагу суспільства до цієї проблеми, розказати батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в Інтернеті, та як захистити себе від цих ризиків.

Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку школи, батьків. На жаль, сьогодні жоден шкільний навчальний предмет, не акцентує увагу на такому явищі інформаційного суспільства як Інтернет.

Починаючи з лютого 2009р., у школах міста започатковано проведення акції «Безпека дітей в Інтернеті». Вчителям при підготовці до навчальних занять та виховних заходів допомагають Інтернет-ресурси ON-ляндії.

Лише нещодавно Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України рекомендовано ( лист від 27.12.10р.№1/11-12128) для використання у навчально-виховному процесі навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів “Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі” ( Кочарян А.Б., Гущина Н.І.), в якому містяться загальні методичні рекомендації для вчителів, а також батьків, з формування у дітей компетенцій грамотного та безпечного використання Інтернет-ресурсів.

Зайдіть на сайт Онляндія за адресою www.onlandia.org.ua.

Тут ви та ваші батьки зможуть почерпнути багато корисної інформації про безпеку в мережі Інтернет, пройти тести, отримати безкоштовну захищену поштову скриньку, а також прийняти участь у вікторині та стати Магістром «Онляндії».

Захистіть свій комп'ютер

* Завжди оновлюйте операційну систему.

* Використовуйте антивірусну програму.

* Використовуйте брандмауер.

* Робіть резервні копії важливих файлів.

* Будьте обережними, завантажуючи вміст.

Захистіть себе в онлайні

* Будьте обережними, надаючи особисту інформацію.

* Думайте про те, з ким ви розмовляєте.

* Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.

Дотримуйтесь правил

* Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті.

* Пам'ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.

АНКЕТИ

для опитування учнів, батьків та вчителів

(для проведення досліджень з метою оцінки ризиків та безпеки в Інтернеті):

http://spreadsheets.google.com/viewform?key=rIJQgYD0JCXHSdCpiwsgwzQ&hl=ru - анкета для педагогів;

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=cjR0WWpvdEt2VEc1M290dXRaclBsZGc6MA  - анкета для батьків;

http://spreadsheets.google.com/viewform?key=rGl1HF0BzpBtxhnHgYK_Txw&hl=ru - анкета для учнів.