Зірка пам'яті

Одним із пріоритетних напрямків діяльності волонтерського загону є надання допомоги ветеранам та учасникам війни,солдатським вдовам,   одиноким громадянам похилого віку. Вони цього потребують найбільше. Саме тут на допомогу державі і можуть прийти діти зі своїм щирим бажанням підтримати та захистити.  А тому протягом навчального року волонтери ініціюють проведення операцій «Добрий ранок, ветеране!»,  акцій «Зірка пам΄яті». А нинішню акцію діти назвали «Підтримай ветерана». Вже сама назва говорить за її глибокий зміст.
 З  вересня 2011 року учнівський та педагогічний колективи нашого НВК долучилися до обласної акції "Зірка пам’яті". Її мета — забезпечити всенародне вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників Вітчизни, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини, а також посилити увагу суспільства до потреб ветеранів війни, поліпшити їх соціальний захист.

У навчально - виховному комплексі на сайті створено окрему сторінку, яка має назву "Зірка пам’яті", яка щокварталу оновлюються, налагоджено систему привітань ветеранів Великої Вітчизняної війни зі святами, залучено учнів-волонтерів для надання посильної допомоги ветеранам , вчителі створюють базу відео- та фотодокументів.

Станом на 01.05.2016 року за 9 ветеранами закріплено 9 працівників НВК та 18 учні. Більшість ветеранів відчувають гостру необхідність у задоволенні своїх елементарних потреб, старість та хвороби не дають змогу повноцінно жити. Крім суто побутових проблем, існує також потреба у спілкуванні та увазі, котрих так не вистачає цим літнім людям.

Метою акції «Зірка пам’яті» є :

·                    забезпечити всенародне вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників Вітчизни, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини;

·                    посилити увагу суспільства до потреб ветеранів війни;

·                     поліпшити їх соціальний захист;

·                    надання посильної допомоги учнями та педагогами ветеранам Великої Вітчизняної війни;

·                    в рамках тижнів проводити добровільні акції учнівської молоді по догляду за військовими похованнями, братськими могилами, спорудами та об’єктами, що увічнюють пам’ять про Перемогу та подвиги учасників ІІ Світової війни 1939 – 1945 років.