Майборода С.В., завідуюча бібліотекою

Зустріч з відомою спортсменкою. Фотозвіт

Зустріч з лауреаткою премії імені Володимира Ястребова. Звіт

Рекомендації від старших молодшим. Звіт

Літературний конкурс «Напиши свою казку»

Майстер-клас «Казковий осінній вернісаж»

Театралізований урок

«В гостях у В.Сухомлинського»

«В.Сухомлинський в сучасній школі»

«Дивовижний світ природи»

Урок-гра «Мистецтво дивитись і бачити»

Відверта  розмова «Ми вивчаємо прекрасне»

НАШ

КУТОЧОК

Бібліотека обслуговує відвідувачів

з ПН по ПТ з 8.00 до 16.30.

Перерва з 12.00 до 13.00

Школярам про податки

У жовтні 2013 року учням 9-х класів був презентований  новий посібник

«Основи податкових знань».

Цей  посібник допоможе школярам  оволодіти знаннями в сфері оподаткування, ознайомить їх з історією виникнення зборів і податків від періоду Київської  Русі  до  сьогодення.

У доступній  для дітей формі надасть відповідь на запитання: якими бувають податки,  хто отримує податкові пільги, як формується бюджет та ін. Випускники отримають можливість ознайомитися з особливостями професії податківця .

Посібник  має наступні рубрики - помічники:

- Подорож у слово -  тлумачення нових понять і термінів.

- Цікаво знати – пізнавальна інформація про податки та оподаткування.

- Перевірте, про що ви дізналися й чого навчилися – завдання, що допоможуть визначити, як ви засвоїли матеріал теми.

- Практикум – завдання, які допоможуть вам набути практичних навичок і дослідницьких умінь та ін.

Знайомлячись з даною книгою, школярі під керівництвом вчителів  набудуть практичних  вмінь і навичок правомірної податкової культури, досвіду економічної поведінки і взаємодії учасників податкових правовідносин, якими зможуть скористатися  як у повсякденному житті, так і в майбутній  професійній діяльності.

Літературна подорож « До країни Книг»

23 жовтня 2013 року учні 2-А класу разом з бібліотекарем Конопат Т.Л. вирушили в літературну подорож до Книжкової  країни для ознайомлення  з історією виникнення  книги та розвитку книгодрукування, пригадали прислів’я та приказки про книги, розгадували  кросворд, складений на основі творів, прочитаних на уроках.  Подорож здійснили по карті  казкової країни, побували на зупинках: Історична, Народна мудрість, Бережлива, Помагайка, Розгадайки, Художня.

Мета  заходу : заохочувати  школярів  до систематичного читання , розвивати читацькі  інтереси,  пам`ять, мовлення, виховувати  любов і повагу до книги.

Також були представлені книжкова виставка  «У книзі відкриваємо світ» та виставка малюнків  «Мистецтво  дивитись  і  бачити» .

Мені ж, мій Боже, на землі
Подай любов, сердечний рай!
І більш нічого не давай!

Шевченко Т. «Молитва»

6 березня 2014 року під керівництвом вчителя української мови та літератури Шевченко С.І. відбувся захід до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка на тему «Жінки в долі Кобзаря ».

Учні 9-Б та 10-А класів представили свої презентації та творчі роботи з дослідження  інтимної лірики поета, ознайомилися з цікавими сторінками його життя і творчості .

Учні 10-А класу

Севаст`янов Дмитро

Мартиненко Ірина

Котельникова Вікторія

Калашнікова Анастасія

представили інсценізацію уривка з поеми Тараса Григоровича «Катерина».

Звучали поезії інтимної лірики великого митця, уривки з листів, спогади відомих людей.

Книжкова виставка, організована завідуючою бібліотеки Майбородою С.В. ознайомила з  поетичними, прозовими творами Тараса Григоровича, книгами про поета, написаними Оксаною Іваненко, Василем Шевчуком, фотоматеріалами з малої Батьківщини Шевченка: сіл Моринці та Кирилівки та Канівського музею – заповідника.

Завершився захід виконанням пісні «Заповіт» у супроводі народного хору імені Г. Верьовки, на музику Г. Гладкого.

nbsp; nbsp; /p/pcenter