Події в бібліотеці

Бібліотечний урок "В.О.Сухомлинський - людина з великою душею і талантом вчителя" для учнів 8-х класів

У вересні 2018 року бібліотекарями нашого закладу освіти підготовлено та проведено серію бібліотечних уроків для здобувачів освіти. Першими взяли участь в цих уроках учні 8-х класів. Під час цих уроків діти мають можливість розширити знання про В.О.Сухомлинського, збагатити культуру власного читання. Фотозвіт.

ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ

13 лютого 2018 року у шкільній бібліотеці відбулась "Посвята в читачі" другокласників. Молодших школярів з радістю вітали шкільні бібліотекарі Конопат Т.Л. та Майборода С.В. Учні 5-А класу Константінова Катя, Кульчицька Юля та Цуркан Катя розказали другокласникам про історію виникнення бібліотеки взагалі та шкільної зокрема, показали малюнки перших книжок та запропонували учням залишити на згадку малюнки. Цікаво, захопливо та емоційно відбувалась цьогорічна посвята! Фотозвіт тут.