Профільне навчання

Комунальний заклад "Ліцей "Нова українська школа" Кропивницької міської ради" запрошує на навчання у 10 клас за профілями:

- математика;

- українська філологія (українська мова);

- іноземна філологія (англійська мова).

Для реєстрації у 10-й клас:

Крок 1.Перейдіть за посиланням: https://prof.osvita-mrk.gov.ua/ (інформація на сторінці реєстрації оновлюється)

Крок 2. Оберіть профіль навчання, який вас зацікавив.

Крок 3. На екрані з’явиться перелік закладів загальної середньої освіти, де обраний Вами профіль навчання функціонує.

Крок 4. Оберіть заклад освіти.

Крок 5. Праворуч відображено знак реєстрації, натисніть на нього та заповніть реєстраційну форму.

Крок 6. Натисніть «Зареєструвати».

Вашу заяву буде прийнято адміністратором закладу, який зв’яжеться з Вами, повідомить про результати розгляду та надасть роз’яснення щодо форми подачі документів.

Заяву в електронному вигляді можна подати лише до одного закладу загальної середньої освіти.

Приєднуйтесь до нашої великої родини,

ми чекаємо на Вас!