Дитячий заклад відпочинку "Веселка"

Ласкаво просимо на сторінку ДЗВ "Веселка"!

Повідомляємо відвідувачам сайту, що в зв'язку з несприятливою епідемічною ситуацією та карантинними заходами ДЗВ "Веселка" у 2020 році працювати не буде. Натомість ми вас запрошуємо до літньої онлайн-школи парамедиків 2020 "ЗНАЮ! ВМІЮ! ВРЯТУЮ!" Якщо вирішите завітати, то вам буде з нами цікаво.

Хочемо повідомити усім користувачам сайту, що ДЗВ "Веселка" у 2018 році році працює у наступному режимі:

відкриття зміни - 04.06.2018 року,

закриття зміни - 21.06.2018 року.

Відвідуючи наш ДЗВ ваші діти зможуть не лише з користю провести час, а й знайти нових друзів.

Цього року у нас стартує набір до Літньої школи парамедиків "Знаю! Вмію! Врятую!" для активних учнів 6-10-х класів. Про їхню інтенсивну та плідну роботу можна дізнатись тут.

Більш детальну інформацію про наш заклад відпочинку з денним перебуванням можна дізнатись, відвідавши відповідні розділи сторінки.

Приємних вражень!